Strona główna

   Turniej Tang Soo Do Dzieci w Wołominie26 listopada 2016 r. w Zespole Szkół nr 5 w Wołominie odbył się turniej Tang Soo Do w randze Pucharu Polski. Były to zawody o zasięgu ogólnopolskim, w którym wzięło udział 9 ekip, reprezentujących różne style walki takie jak: Taekwondo, Karate , Kickboxing oraz oczywiście Tang Soo Do. Impreza była adresowana do dzieci i młodzieży do 15 roku życia. Mazowieckie Centrum Tang Soo Do, który był organizatorem zawodów, starał się stworzyć dla młodych zawodników przyjazną atmosferę oraz dodatkowe atrakcje, m.in. było malowanie buziek najmłodszych wojowników.

Rekord w konkurencji kopnięć na szybkość należy do Bartłomiej Stępnia z Uniwersalnej Akademii Sztuk Walki z Mińska Mazowieckiego, który w przeciągu 10 sekund wykonał 19 kopnięć. W technikach specjalnych, czyli w konkurencji kto wyżej kopnie z wyskoku, rekord należy do Kacpra Gadomskiego reprezentującego Centrum Sztuk Walki TKD Wesoła. Ten kilkunastoletni chłopiec wzrostu 170 cm doskoczył wyskoczył na wysokość 240 cm.

Najlepszą zawodniczką zawodów została wybrana przez sędziów Ania Dudek z Wołomina. A zaś zawodnikiem Turnieju został Bartek Stępień z klubu Uniwersalna Akademia Sztuk Walki Mińsk Mazowiecki.

Klasyfikacja drużynowa
1 Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
2 Klub Sportowy TSD RONIN
3 MAZOWIECKI CENTRUM TANG SOO DO
4 Centrum Walki TKD Wesoła
5 PSK T. Wysockiego
6 Akademia Sztuk Walk Dębę Wielkie
7 Uniwersalna Akademia Walki
8 HD KARATE
9 Gimnazjon Wyszków

Pragniemy by nasz turniej stał się imprezą cykliczna. kolejna edycja już 1 kwietnia 2017 r. oczywiście w Wołominie.

« powrót do poprzedniej strony

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript