Strona główna

   Podsumowanie III Pucharu Polski TSD - Wołomin 2015W pierwszą sobotę czerwca odbyła się w Wołominie trzecia edycja Pucharu Polski. Zawodnicy rywalizowali w pięciu formułach walki: walki mini-kumdo (soft-stick) – walka gąbkowymi pałkami, walki touch-contact – walki dla dzieci, walki semi-contact – młodzicy, kadeci, juniorzy, seniorzy, walki light-contact – walki tylko dla kadetów, walki light-kick – (walka ciągła z kopnięciem na udo) - juniorzy i seniorzy. Poza tym wielbiciele tradycji mieli okazje zmierzyć się w układach formalnych oraz formach z bronią. W turnieju uczestniczyło ponad dwustu zawodników z 24 klubów przybyłych do Wołomina z całej Polski.

Po raz pierwszy na turnieju PFTSD wprowadziliśmy nową kategorie wiekową (dzieci młodsze – rocznik 2009 i młodsi) co powoduje, że najmłodszy zawodnik naszego turnieju miał 3 lata :).

Podczas oficjalnego otwarcia odbyły się finały kategorii Grand Champion o Puchar Polski Tang Soo Do w kategorii kobiet i mężczyzn.Puchar Polski w Kategorii Kobiet zdobyła Paulina Woźniak z klubu Centrum Tang Soo Do Pionki.

Puchar Polski w Kategorii Mężczyzn zdobył Bartek Daniel z klubu LKSW "Dan”- Świdnik.

Dziękujemy za pomoc przy organizacji turnieju Burmistrz Miasta Wołomin pani Elżbiecie Radwan oraz całemu urzędowi miasta Wołomin.

PS.
Widzimy się już w październiku w Pionkach na Mistrzostwach Polski Tang Soo Do

« powrót do poprzedniej strony

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach www bez zgody autora jest zabronione.
Projekt strony i administracja:
Mr. M ; DHTML Menu By Milonic JavaScript